expresive-min

Expressive E to francuski producent instrumentów z siedzibą w Paryżu. Firma tworzy nową generację potężnych instrumentów elektronicznych, koncentrując się przede wszystkim na poprawie doświadczeń podczas tworzenia muzyki. Aby to osiągnąć, Expressive E tworzy produkty, które wnoszą emocjonalną głębię instrumentów akustycznych do świata syntezatorów i elektronicznego tworzenia muzyki. Filozofią firmy Expressive E jest tworzenie sprzętu, który można łatwo podłączyć do dowolnego syntezatora w ramach otwartego ekosystemu.

Dzięki pakietowi wtyczek Arché, obejmującemu instrumenty modelowane fizycznie, firma Expressive E wkroczyła na rynek syntezatorów wtyczkowych ogólnego zastosowania w 2019 roku. Fizycznie modelowane skrzypce, altówka i wiolonczela Arché zostały fachowo zaprojektowane do użytku z Touché lub Touché SE, ale także otwierają filozofię firmy dla każdego muzyka komputerowego lub kompozytora, który potrzebuje realistycznych dźwięków smyczkowych.

Strona Producenta: https://www.expressivee.com 

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Expressive E Touche czy Touche SE?
Touche SE, czyli Software Edition, to tańsza wersja flagowego Touche, który więc wybrać?

Touche SE, czyli Software Edition, to tańsza wersja flagowego Touche działająca wyłącznie w oparciu o połączenie USB. Mechanizm jest w obu wersjach identyczny a sterowanie odbywa się za pomocą dotyku poprzez nacisk i/lub wychylenie płytki.

Touche to niewielkie urządzenie sterowane dotykiem naszej ręki. Mierzy 10 szerokości i 24 cm długości. Z łatwością postawimy obok instrumentu modułu lub nad klawiaturą.

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.