theone-min

Grupa The ONE Music Groupprodukuje inteligentne, interaktywne instrumenty muzyczne z wykorzystaniem cyfrowych technologii tak, by nauka gry na instrumencie sprawiała wiele radości, przyjemności i satysfakcji, a była przy tym dostępna dla każdego, także pod względem cenowym. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie inteligentnych technologii edukacyjnych, produkty firmy THE ONE są tworzone z myślą o ludziach w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania, oferując dobrą zabawę, zachęcając do nauki gry na pianinie i pokazując nowe metody takiej nauki. 

Inspiracją była historia 8-letniego chłopca, Boba, który zrezygnował z nauki gry niedługo po tym, jak ją rozpoczął. Ojciec Boba, przedsiębiorca działający w branży oprogramowania komputerowego - Ben Ye -  długo nie mógł znaleźć rozwiązania, które zachęciłoby jego syna do nauki gry i sprawiło, by bardziej zainteresował się  muzyką od strony edukacyjnej. W końcu wpadł na pomysł stworzenia nowej metody nauki gry na pianinie poprzez zabawę i grę edukacyjną z wykorzystaniem iPad’a. Okazał się, że chłopcu spodobało się to do tego stopnia, że od razu się tym zainteresował i w ciągu pierwszych 20 minut sam nauczył się grać utwór pt. „Twinkle Twinkle Little Star", korzystając z tego prototypu systemu „smart piano” (który w potem ewoluował stając się pierwszym na świecie i jedynym systemem nauki gry na pianinie cyfrowym z certyfikatem MFI firmy Apple). Od tego czasu, system The ONE nauczył gry na pianinie ponad 200.000 osób, wprowadzając ich w przyjazny i zabawny sposób w świat nauki muzyki, przynosząc przy tym wiele radości i satysfakcji z doznań muzycznych. 

Firma zdobyła wiele nagród różnego szczebla na całym świecie za sukcesy i osiągnięcia w dziedzinie popularyzacji edukacji muzycznej i wprowadzania nowych, interaktywnych i inteligentnych sposobów nauki gry z wykorzystaniem produktów opartych na najnowszych osiągnięciach technologicznych. Nagrody te to między innymi: 2018 iF Design Award, Edison Award 2018 Gold in Music Instrument Innovation (złota nagroda za innowacyjne wykorzystanie instrumentów muzycznych), Edison Award 2017 Silver in Talent Development (srebrna nagroda za rozwój talentów) , CES 2016 Innovation Award (nagroda za innowacyjność) , NAMM 2016 Best Teaching Tool (nagroda za najlepsze narzędzia edukacyjne), National Parenting Product Awards Winner 2016.

Siedziba firmy mieści się w Dolinie Krzemowej w Kalifornii i posiada wiele centrów dystrybucji na całym świecie. 

Zobacz listę produktów: tutaj

Polskie centrum: https://smartpiano.pl


Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Tak brzmi The ONE Smart Piano PLAY. Gra Paweł Lemański z Muzykuj.com.

THE ONE Smart Piano PLAY black to nowy, łatwy i przyjemny sposób nauki gry bez konieczności opłacania prywatnego nauczyciela, zaraz po zainstalowaniu i skonfigurowaniu sprzętu.

Urządzenie The ONE Light to lekki, przenośny instrument klawiszowy przeznaczony zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych muzyków. Posiada klawisze, które podświetlają się zgodnie z zapisem nutowym danego utworu.

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.