musoneo-min

MUSONEO to portal edukacyjny dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem muzyki - zarówno amatorów jak i profesjonalistów - oferujący wysokiej jakości kursy wideo online (VOD) dotyczące teorii muzyki i podstaw realizacji dźwięku, obsługi wybranych programów DAW oraz kontrolerów (Ableton Live/Push, Cubase, FL Studio, Maschine) i syntezatorów oraz prezentacje profesjonalnie zmiksowanych projektów muzycznych w różnych gatunkach – od hip-hopu i down tempo, poprzez pop-rock, funk i house. 

W ofercie portalu można znaleźć zarówno szkolenia wspominające szlifowanie określonych umiejętności – obróbki partii wokalnych, stosowania korekcji barwy dźwięku oraz kompresorów dynamiki, programowanie perkusji, sound-design, tworzenie przejść w muzyce elektronicznej oraz remiksów, jak również kursy omawiające od postaw proces produkcji nagrań w określonym stylu. 

Twórcą i redaktorem naczelnym portalu Musoneo.pl. jest Maciej Polański - realizator dźwięku, producent formacji Star Of 77, były klawiszowiec w zespole Funky Trip Foundation oraz wykładowca Red Bull Music Academy Bass Camp oraz Audio Engineering Society. W ramach swojej działalności od 2013 roku organizuje warsztaty z produkcji muzycznej oraz miksu i masteringu, w których łącznie wzięło udział blisko 500 osób. Jako dziennikarz jest autorem ok. 3000 stron tekstów opublikowanych w formie artykułów, testów sprzętu i oprogramowania muzycznego, wywiadów, relacji i materiałów instruktażowych. Od 2002 roku związany z magazynem Estrada i Studio, od 2012 prowadzi portal MUSONEO.

Zobacz listę wszystkich produktów: tutaj


Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Kurs Domowe Studio Nagrań dedykujemy wszystkim, którzy zaczynają przygodę z dźwiękiem. Nie jest to kurs realizacji dźwięku, ale przewodnik po świecie rozwiązań sprzętowych i programowych używanych w nowoczesnej produkcji dźwiękowej i muzycznej. Wszak wiele światowych hitów powstaje obecnie w dobrze wyposażonych domowych pracowniach!

Ogarnij Maschine! Maschine to rozbudowany system produkcji muzycznej. Jego sprawna obsługa wymaga nie tylko biegłego opanowania kontrolera, ale także zrozumienia struktury plików, budowy aranżacji itd.

Kupiłeś / otrzymałeś kod do kurs w sklepie muzycznym? W tym odcinku pokazuję, jak wprowadzić w koszyku kod, aby szybko uruchomić dostęp do kursu.

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.