lab4music-min

Włoskia firma Lab4Music projektuje swoje produkty (zaawanswoane rozdzielacze midi z fizyczną jednostką sterującą) specjalnie z myślą o występach na żywo. Produkty przeznaczone są dla muzyków, którzy chcą sterować całym swoim zestawem scenicznym centralnie z jednego urządzenia.

Lab4Music produkuje zaawansowane Routery MIDI. Podłącz swoje urządzenia do Sipario i zarządzaj wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego dotknięcia. Routery zaprojektowane są jako centrum konfiguracji klawiatury, tak, aby zawsze mieć gotowe do użycia brzmienia.

Zobacz wszystkie produkty: tutaj

Polskie centrum: https://lab4music.pl

Strona Producenta: https://www.lab4music.it

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

W ogólnym założeniu Sipario pozwala zintegrować w jeden system wszystkie urządzenia obsługujące MIDI, czyli np. syntezatory, klawiaturę sterującą, moduły brzmieniowe, samplery, kontroler nożny i komputer.

Enjoy jest urządzeniem MIDI zgodnym z klasą USB. Możesz go używać z hostem USB-MIDI jak Sipario lub PC, bez potrzeby instalowania sterowników.

Sipario jest ROUTEREM MIDI zaprojektowanym jako centrum konfiguracji klawiatury, aby zawsze mieć gotowe brzmienia do użycia. Posiada 4 porty MIDI i 1 port USB (HOST/DEVICE) do połączenia z syntezatorem, stacją roboczą, ekspanderem, tabletem i komputerem.

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.