Witamy w centrum kontaktowym SOUND STATION

Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne dane kontaktowe. 

magazyn-min

Dane firmy:

SOUND STATION Sp. z o.o.

ul. Sabały 58

02-174 Warszawa

NIP: 5223097192

REGON: 367943734

KRS: 0000688823


[email protected]

godziny pracy: pn- pt: 9-17Dane korespondencyjne: 

ul. Krakowiaków 64a

02-255 Warszawa

Autoryzowane sklepy:

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Tutaj znajdziesz listę sklepów:

https://soundstation.pl/pl/shopconnect/shopPlace/info/


Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.


Aplikuj aby dołączyć do sieci sprzedaży:

https://soundstation.pl/pl/aw_ca/company/create/

serwis-min

Serwis:

Dokładamy wszelkich starań aby w naszej ofercie znajdowały się jedynie produkty wykonane przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, najlepszych i sprawdzonych technologi oraz gruntownie przetestowane. Każde urządzenie pochodzące z naszej dystrybucji objęte jest stosowną gwarancją.

Jeśli produkt pochodzący z naszej dystrybucji uległ awarii skontaktuj się ze sklepem, w którym był dokonany zakup aby skorzystać z gwarancji. Dokładamy wszelkich starań aby cały proces naprawy/ wymiany przebiegał tak szybko jak to tylko możliwe, tak abyś mógł jak najszybciej korzystać ze swojrzego urządzenia. 


Tutaj możesz przeczytać ogólne warunki gwarancji:

https://soundstation.pl/gwarancja
support

Wsparcie techniczne:

W naszej sieci sprzedaży znajdziesz wyłącznie wyspecjalizowane sklepy z fachową obsługą dlatego jeśli chcesz szybko uzyskać wsparcie techniczne skontaktuj się ze sklepem, w którym produkt został zakupiony.

Możesz też skontaktować się bezpośrednio z oficjalnym supportem przewidzianym dla każdego producenta. Dzięki tej formie kontaktu masz możliwość uzyskania konsultacji bezpośrednio u źródła od doświadczonego zespołu, który jest zorientowany na konkretną gupę produktową. 


Tutaj znajdziej więcej informacji:

https://soundstation.pl/wsparcie