image-line-min

Image-Line to belgijska firma programistyczna. Flagowym produktem firmy jest wirtualna stacja robocza audio o nazwie FL Studio oraz powiązane z nią wtyczki VST/AU- takie jak np. Sytrus, Harmor oraz wiele innych. FL Studio to kompletne oprogramowanie do produkcji muzyki- Digital Audio Workstation (DAW). Program FL Studio to ponad 20 lat innowacyjnych rozwiązań. W pakiecie z oprogramowaniem znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Narzędzia do komponowania, aranżowania, nagrywania, edycji, miksu, masteringu i doskonalenia projektów. FL Studio jest obecnie jednym z najpopularniejszych programów DAW na świecie i jest używane przez najbardziej kreatywnych artystów. 

FL Studio to kompletne środowisko produkcji muzycznej- wszystko czego potrzebujesz do komponowania, aranżowania, nagrywania, edytowania, miksowania i masteringu profesjonalnie brzmiącej muzyki w jednym pakiecie.

Firma Image Line oferuje dożywotnie darmowe aktualizacje dla wszystkich użytkowników FL STUDIO.

Zobacz wszystkie produkty: tutaj

Polskie centrum: https://flstudio.pl

Strona producenta: https://image-line.com

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Chcesz zacząć tworzyć muzykę? W tym filmie pokażemy Ci jak korzystać z popularnej biblioteki sampli i pętli muzycznych oraz jak szybko zaimportować je do programu FL Studio i ułożyć z nich kompletną aranżację w mniej niż 15 minut.

Seria "FL Studio dla zielonych" skierowana jest głównie do osób początkujących, chcących poznać podstawowe funkcje programu, oraz możliwości jakie kryje ten przepotężny soft.

Otwieramy jeden z najpopularniejszych programów DAW na świecie! Uwaga! Pendrive USB nie jest już aktualnie dołączany do pudełek. There are no longer USB keys included with the boxes

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.