editorskeys-min

EditorsKeys ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Firma specjalizuje się w produkcji specjalistycznych klawiatur komputerowych, dedykowanych do pracy z platformami DAW. Dzięki klawiaturom EditorsKey uzyskasz możlowość łatwego i szybkiego korzystania ze skrótów klawiszowych do swojego ulubionego programu DAW (CUBASE, ABLETON, FL STUDIO, Pro Tools, Reason, Bitwig, Logic PRO X i innych). Edytuj szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wielu z nas spędza całe godziny – a nawet dnie na operacjach edycyjnych w programach DAW, a nasze oczy ciągle wpatrują się w jasny ekran komputera - dlatego tak ważne jest wybranie najlepszych narzędzi, które mogą bardzo pomóc w pracy edycyjnej nad nagrywanym materiałem tak, by stać się bardziej produktywnym niż kiedykolwiek przedtem. 

Klawiatury firmy Editors Keys są zaprojektowane specjalnie dla wybranych programów w  taki sposób, że pomogą w szybszej edycji materiału udostępniając wszystkie narzędzia pod palcami. Podobne narzędzia programu są pogrupowane według kolorów, by można było wzrokowo znaleźć potrzebne narzędzia w łatwy i szybki sposób.


Zobacz wszystkie produkty: tutaj

Polskie centrum: https://editorskeys.pl

Strona Producent: https://www.editorskeys.com/Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

EditorsKeys specjalizuje się w produkcji specjalistycznych klawiatur komputerowych, dedykowanych do pracy z platformami DAW. Dzięki klawiaturom EditorsKeys uzyskasz możlowość łatwego i szybkiego korzystania ze skrótów klawiszowych do swojego ulubionego programu DAW

Na pewno spędzasz długie godziny, a nawet całe dnie tworząc nowe beaty i muzykę, ze wzrokiem wbitym w ekran jasnego monitora - dlatego tak ważne jest wybranie najlepszych narzędzi, które mogą bardzo pomóc w pracy edycyjnej nad nagrywanym materiałem tak, by stać się bardziej produktywnym niż kiedykolwiek przedtem.

Klawiatura firmy Editors Keys w wersji Slimeline do oprogramowania Presonus Studio One to idealna klawiatura do domowego studia muzycznego. Dedukowana dla komputerów z systemem Windows i MACosX Wersja bezprzewodowa.

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.