djtechtools-min

DJ TechTools to firma ze Stanów Zjednoczonych, która została założona przez DJ-ów, pasjonujących się technologią, kreatywnością i potęgą muzyki.

Firma produkuje najwyższej jakości zaawansowane technologicznie kontrolery midi dla Dj-ów i producentów muzycznych. Produkty DJ TechTools są odpowiedzią na zgłaszane przez muzyków korzystających z programowych rozwiązań problemy. Dzięki urządzeniom DJ TechTools praca z wszelkimi programami DAW stała się bardziej emocjonująca  i przyjemna. Producent tworzy nowe przełomowe technologie, które przesuwają granice.

Wśród produktów tej marki odnajdzies również niezawodne kable audio i USB oraz "gałki" (podencjometry, encodery, fadery), które charakteryzują się wyskoją jakością oraz ciekawą kolorystyką, która ułatwia pracę na scenie. 

Zobacz wszystkie produkty: tutaj

Polskie centrum: https://djtechtools.pl

Strona Producent: https://djtechtools.com

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Prezentacja niesamowitego kontrolera od DJ Tech Tools. Znakomity MIDI FIGHTER TWISTER!

Prezentujemy niezwykle solidny kontroler: Midi Fighter od DJ TECH TOOLS USA! Wszystkie kontrolery MIDI Fighter wyposażone są w układ wysokiej klasy przycisków zaprojektowanych tak, by przetrwać całe wieki. Autentyczne przyciski arkadowe SANWA wyróżniają się płynnym działaniem i niezrównanym poziomem czułości.

Zobacz prezentację kontrolera midi od DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D. Zobacz jak współpracuje z ABLTON LIVE oraz co potrafi!

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.