bandinabox-min

PG Music jest wiodącym producentem oprogramowania komputerowego do komponowania, aranżowania, wykonywania, nagrywania i edycji muzyki. Założona w 1988 roku przez twórcę programu Dr Peter Gannon firma zyskała pozycję międzynarodową. Zespół BAND IN A BOX został wyróżniony w prestiżowym magazynie PC Magazine "Award for Technical Excellence" w 1990 roku oraz zdobył nagrodę Reditors Choice Award przyznawaną przez Electronic Musician w 1995 roku. PG Music oferuje obecnie linię ponad 30 różnych produktów. Siedziba firmy mieści się w Kanadzie.

Wprowadź akordy dla dowolnego utworu używając standardowych symboli akordów (np. C, Fm7 lub C13b9) i wybierz odpowiedni styl wedle uznania, a Band-in- a-Box zrobi za Ciebie resztę, automatycznie tworząc kompletną profesjonalnej jakości aranżację pianina, basu, perkusji, gitary i smyczków lub rogów w wielu popularnych stylach wraz z opcjonalnymi ścieżkami dźwiękowymi na żywo z RealDrums i RealTracks.


Zobacz wszystkie produkty: tutaj

Polskie centrum: https://bandinabox.pl

Strona Producent: https://bandinabox.com

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Band-in-a-box to oprogramowanie służące generowaniu podładów muzycznych w rozmaitej stylistyce w oparciu o fragmenty nagrań profesjonalnych muzyków. Dzięki dużej puli materiału dźwiękowego możliwe jest tworzenie różnych partii instrumentalnych dla zadanych przez użytkownika progresji akordów. W ten sam sposób przebiega generowanie solówek! Dzięki temu w Twoim utworze może zagrać znany gitarzysta, saksofonista, trębacz czy basista. W sesjach wzięły udział setki muzyków!

Program Band-in-a-Box daje możliwość wyboru ponad 2000 styli muzycznych wraz z piosenkami demonstracyjnymi zawierającymi kompletny zapis akordów. To ogromna baza pomysłów na progresje akordowe do Twoich utworów! Co więcej, każdą progresję akordów można wykorzystać z dowolnym stylem dostępnym w programie. Własne progresje możesz budować od podstaw w oparciu o specjalne narzędzie dostępne na pokładzie programu. Znajdziesz w nim zestawy akordów (z uwzględnieniem wielodźwięków zawieszonych i rozszerzonych), m.in. diatonicznych, dla tonacji pokrewnych i inne!

Prezentujemy BAND IN A BOX w wersji wtyczkowej, która działa z wszystkimi popularnymi platformami DAW (Ableton, Cubase, FL Studio, Pro tools, Studio One, Reason itp.) Zobacz jak szybko, łatwo i przyjemnie komponować i rozbudowywać swoje utworzy za pomocą tego zaawansowanego narzędzia.

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.