AnalogCasesLogo

Analog Cases to pierwsza firma na świecie produkująca pokrowce dla mobilnych urządzeń muzycznych. Nazwa Analog Cases odzwierciedla ich filozofię projektowania: futerały powinny być proste, fajne i stylowe.
Dla producenta analog to coś więcej niż tylko rodzaj dźwięku - to sposób na życie.
Analog oznacza ponadczasowy, kreatywny i piękny.
Siedziba firmy znajduje się w USA gdzie na świat przychodzą wszystkie projekty oraz pomysły technicznych rozwiązań.

Polskie centrum: https://analogcases.pl 

Strona Producent: https://analogcases.com 

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Wszystkie produkty

Bestsellers

MEDIA

Video

Firma Analog Cases została założona w 2018 roku w Los Angeles z myślą o zaspokojeniu potrzeb rosnącej grupy producentów

Teraz możesz dostosować wkładkę piankową w walizce UNISON do swoich potrzeb. Sprawdź jak to zrobić w łatwy sposób

Analog Cases PULSE Case dla ochroni w podróży twój sprzęt zawsze, gdy musisz być mobilny, a nie chcesz tracić możliwości pracy czy tworzenia muzyki

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.