ampridge-min

Frima Ampridge powstała w USA z pasji oferowania produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. Misją firmy jest opracowywanie unikatowych produktów. W ofercie tej firmy znajdziemy całą gamę mikrofonów do kamer, telefonów i innych urządzeń mobilnych oraz specjalistyczne adaptery kabelowe.

Najpopularniejszymi produktami tego producenta są bezprzewodowe zestawy mikrofonowe. MightyMic Pro zapewnia wysokiej jakości bezprzewodowy dźwięk z małego wbudowanego mikrofonu. Umożliwa też podłączenie zewnętrznego mikrofonu poprzez gniazdo jack 3,5 mm. Nie daj się zwieść kompaktowym rozmiarom. Jest to wysokiej jakości przypinany mikrofon pojemnościowy typu wielokierunkowego z akumulatorem litowo-jonowym. Po prostu sparuj go z urządzeniem, a następnie uruchom swoją ulubioną aplikację obsługującą mikrofon bezprzewodowy, na przykład opcjonalną aplikację MoviePro lub FilMic Pro (tylko IOS) do nagrywania wideo, Cinema FV- 5 (Android) lub MightyMic Pro Recorder (IOS) dla nagrywanie dźwięku.  

Zobacz listę wszystkich produktów: tutaj

Polskie centrum: https://ampridge.pl

Strona producenta: https://ampridge.com


Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Wielofunkcyjny bezprzewodowy mikrofon MightyMic Pro zapewnia wysokiej jakości bezprzewodowy dźwięk z małego wbudowanego mikrofonu. Umożliwa też podłączenie zewnętrznego mikrofonu poprzez gniazdo jack 3,5 mm.

Zobacz jak używać mikrofony Apridge z najpopularniejszymi aplikacjiami do rejestracji dźwięku dla smartfownów

Mikrofon MightyMic C zapewnia o wiele lepszy dźwięk w porównaniu z mikrofonem wbudowanym w telefon. Jego cienki profil i kierunkowa charakterystyka sprawiają, że idealnie nadaje się do wywiadów przed kamerą, podcastów, śpiewania, nagrywania i nie tylko. 

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   

 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.