airturn-min

Od muzyki po branżę wszelkiego rodzaju, bezprzewodowe sterowanie odgrywa wszechobecną rolę podczas interakcji z komputerami i wszelkiego rodzaju przenośnymi technologiami. 

AirTurn produkuje bezprzewodowe przełączniki do urządzeń tj. tablet, komputer, telefon. Urządzenia w wygodny sposób umożliwiają przełączanie stron (np. z zapisami nutowymi), transponowanie klawiszy, przełączanie ścieżek, wyzwalać metronom, a nawet kontrolować efekty gitarowe.

Logo firmy przedstawia litery "A" i "T" w postaci dwóch składanych stron. Zielony kolor reprezentuje świadomość ekologiczną. Niebieski kolor reprezentuje siłę nowych technologii. AirTurn produkuje produkty bezprzewodowe od 2008 roku. Dzięki wielu liniom produktowym AirTurn może zaspokoić potrzeby szerokiej gamy użytkowników.

Wszytkie przełączniki AirTurn produkowane są w USA.

Zobacz wszystkie produkty: TUTAJ

Polskie centrum: https://airturn.pl

Strona Producent: https://airturn.com

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Prezentacja przełączników firmy AirTurn. Zobacz do czego możesz ich używać oraz jak je skonfigurować.

BT200S to bezprzewodowy przełącznik (z dwoma przyciskami) MIDI o solidnej konstrukcji i w pełni programowalny, posiadający m.in. funkcje przewracania stron, kontrolera urządzeń multimedialnych, sterownika oświetlenia i wiele, wiele innych!

PEDpro jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu go z pudełka. Wystarczy połączyć go z telefonem, tabletem lub komputerem z Bluetooth 4.0 i wybrać kompatybilną aplikację! 

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.