NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

1. Jak sprawdzić jaką wersję programu aktualnie posiadam?

- wystarczy wejść w zakładkę HELP a następnie ABOUT w prawym rogu menu programu a następnie kliknąć przycisk ABOUT. W otworzonej zakładce pojawi się informacja o posiadanej wersji.

2. Gdzie mogę kupić upgrade do wyższej edycji programu (np. z Producer do Signature)?

- upgready można zakupić tylko bezpośrednio na stronie producenta (https://www.image-line.com/) po zalogowaniu się na swój profil. Płatności można dokonać np. za pomoca karty.

3. Czy to prawda, że kupując program FL STUDIO dostaję możliwość dożywtoniej darmowej aktualizacji?

- Tak. Wszyscy klienci, którzy zakupią FL Studio 20 otrzymają dożywotnio możliwość pobierania darmowych aktualizacji. Darmowe aktualizację upoważniają każdego klienta do wszelkich aktualizacji FL Studio w przyszłości w odniesieniu do zakupionej wersji (Fruity, Producer, Signature Bundle, ALL Plugin Bundle). Przykładowo, wszyscy posiadacze FL Studio 20 będą mieli prawo do aktualizacji w pełni funkcjonalnej wersji FL Studio 21 i kolejnych, całkowicie za darmo!

4. Jak aktywować/uruchomić po raz pierwszy program?

- Najpierw zainstaluj program z pendrive lub strony producenta (zalecana opcja). Po instalcji program działa w trybie demo (np. nie możesz zapisać swoich utworów). Aby go aktywować musmy zarejestrować się na stronie producenta (jeśli już mamy tam konto to wystarczy się zalogować). Po rejestracji należy dodać zakupiony klucz licencyjny (znajduje się na karcie z liceną- 20 znaków). Następnie należy aktywować swój program klikając w prawym górnym menu programu zakładkę "HELP" następnie "About" i tam zalogować się danymi do konta założonego na stronie IMAGE LINE. Po wszystkim należy uruchomić program ponownie i możemy działać. Tutaj wideo z całej operacji: https://youtu.be/TT8QHjjzol8

5. Czy mogę zainstalować program na kilku komputerach?

- tak.  Producent  jest rozsądny i rozumie, że prawdopodobnie masz jeden lub więcej komputerów domowych, laptop i prawdopodobnie również jeden w pracy. Możesz także mieć komputery z systemem Windows i MacOS. Używanie pojedynczej licencji na wielu komputerach I systemach operacyjnych jest w porządku. Pod warunkiem, że jesteś jedyną osobą korzystającą z FL Studio, wtyczki lub innego zakupionego oprogramowania. Najlepszym sposobem zapewnienia tego jest zainstalowanie FL Studio na koncie osobistym (nie „Wszyscy użytkownicy”). Tak, wiele instalacji jest OK, gdzie jesteś jedynym użytkownikiem.
 
Ta opcja nie dotyczy firm, organizacji ani szkół, muszą oni zakupić wersję z wieloma licencjami.

Nadużycie:

Pamiętaj, że nadużywanie tego przywileju nie będzie tolerowane. W przypadku wykrycia więcej niż jednej osoby korzystającej z tej samej licencji, licencja na oprogramowanie może zostać cofnięta, a konto dezaktywowane a sprawa zgłoszona do odpowiednich służb (zobacz naszą umowę licencyjną użytkownika końcowego).

OSTRZEŻENIE:

Nie tylko uniemożliwiamy dzielenie się aktywacją FL Studio ze znajomymi, ale jest to szczególnie zły pomysł, ponieważ nie można w przyszłości kontrolować, komu ją przekazują. Widzieliśmy przypadki licencji kończącej się w Internecie i próby instalacji 10.000 po zamknięciu konta. Gdy twoja licencja będzie „na zewnątrz”, szybko się rozprzestrzeni.

6. Czy mogę odsprzedać lub przekazać licencję?

- nie.  Polityka producenta programu w tej sprawie jest jasna. Licencja jest przypisana do użytkownika od chwili rejestracji na stronie image-line.com i od tej pory nie ma zgody na zmianę właściciela. Licencja nie może być odsprzedawana i przekazywana innym użytkownikom.

 

FL STUDIO POLSKA

ul. Warszawska 164
05-082 Latchorzew
biuro@soundstation.pl

Prowadzisz sklep i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą FL STUDIO?

napisz na:  biuro@soundstation.pl


Oficjalna strona polskiego dystrybutora IMAGE-LINE (FL STUDIO)

COPYRIGHT © 2019 BY SOUNDSTATION Sp. Z O.O. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

POLECAMY TEŻ:

Sprzęt studyjny od MIDIPLUS

https://midiplus.pl

Kontroler midi JOUE

 https://joue.pl

Kontrolery MIDI FIGHTERS:

https://djtechtools.pl

Instalacje audio:

​​​​​​​https://audio-instalacje.pl​​​​​​​