Accordion library & Kontakt 4

Jeśli masz problem z zainstalowaniem wtyczki lub nie rozumiesz jej interfejsu - napisz tutaj.
Regulamin forum
Drogi użytkowniku!

Jeśli Twój problem zostanie rozwiązany uprzejmie prosimy o dodanie prefisku ROZWIĄZANY poprzez edycję swojego postu.
Daniello12345
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 9

Accordion library & Kontakt 4

13 sie 2013, 11:00

Witam,

Jak odtworzyć biblioteke akordeonów w programie kontakt 4?
Dlaczego jak ładuje instrument to wyskakuje coś takiego "This patch is encrypted and cannot be loaded unless the respective Library is registered properly"??

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
AhmadMurfatlar
FL Studio Helper
FL Studio Helper
Kontaktowanie:

Re: Accordion library & Kontakt 4

13 sie 2013, 11:15

Zacznij od dodania biblioteki poprzez "Add Library" zamiast przeciągać plik .nki na wtyczkę. Jak nie podziała, to zrób aktualizację Kontakta
Daniello12345
FL Studio User
FL Studio User

13 sie 2013, 11:43

Tzn. że biblioteki są dobre tylko program je otwierający zły tak? Otwieranie poprzez add library" nie pomaga bo jest komunikat że bibliotek nie znalazło...a w mojej paczce o nazwie "Accordions Library" są następujące pliki:
-Documentation
-Instruments
-Multis
-Samples
-Accordions_info.nkc
-Accordions_info.nkx

co bym nie otworzył to nie chce nic załadować :)

W związku z tym nie próbować w nieskończoność tylko zainstalować np. Kontakt 5?

.......................................................................................................................................................................................

Dodam że instalując pełną wersję programu Kontakt 5 uzyskuje takie same efekty...jeśli ktoś wie jak załadować bilbioteki do tego programu żeby wszystko ładnie śmigało niech napisze :)
Awatar użytkownika
AhmadMurfatlar
FL Studio Helper
FL Studio Helper
Kontaktowanie:

13 sie 2013, 21:44

Ogólnie jak się dodaje bibliotekę do Kontakt poprzez Add Library, to trzaba wybrać ten folder, w którym znajdują się pliki .nkc, .nkx. Jak wyskakuje "library not found", to trzeba się z tym podzić i wrzucać ręczbnie plik .nki poprzez przeciągnięcie pliku na wtykę. A kiedy wyskakuje komunikat
"This patch is encrypted and cannot be loaded unless the respective Library is registered properly"
należy albo dodać poprzez Add Library albo zainstalować najświeższą wersję Kontakta, gdy poprzedni sposób nie działa.
Piszę z pamięci, ale nowa wersja powinna pomóc
Daniello12345
FL Studio User
FL Studio User

14 sie 2013, 10:12

No niestety dalej nic... wybieram folder w którym są pliki .nkx oraz .nkc nie otwiera. Wrzucanie ręczne na wtyke też nic nie daje.
Wersję Kontakta mam 5.0.1... co może pomóc? ech..Zalezy mi na ładych brzmieniach akordeonu, chyba że polecicie coś innego jako wtyke?
Awatar użytkownika
AhmadMurfatlar
FL Studio Helper
FL Studio Helper
Kontaktowanie:

14 sie 2013, 11:56

Kurde używam Kontakta dość intensywnie od chyba drugiej wersji i zawsze, któryś z podanych sposobów działał. Ostatnio Wgrywałem Abbey Road 50s mając Kontakt 5.0.3 i się nie dało z powodu takiego błędu jaki opisałeś. Wgrałem Kontakt 5.2.0 i biblioteka już działa, więc jeśli nie Kontakt 5.0.1 to może jeszcze nowszy pomoże. Co do ręcznego wrzucania wtyczki, to rozumiem, że nanosiłeś plik .nki?
Co to za akordeon dokładnie? Best Service, Sonokinetic, Elya Efimov?

Ja mam Best Service - Accordions i działała już na wersji 5.0.1 na pewno. Na obecnej 5.2.0 też. Brzmienia pierwsza klasa, więc w ostateczności możesz tak to rozwiązać
Daniello12345
FL Studio User
FL Studio User

14 sie 2013, 15:07

Dziwna sprawa właśnie też chce wrzucić biblioteke "Best service Accordions Eduardo Tarilonte" zajmuje ona 2,71GB więc domyślam się że jest w całości. Zgadza się, przeciągałem pliki .nki z folderu instruments i ten sam błąd wyskakuje cały czas. Dodawałem również poprzez quick-load i też nic.. Dodam że drumsoverkill działa po otworzeniu przez quicka albo z file. Natomiast bibliotek poprzez Add library nie mogę dodać wcale. Czytałem coś o tym żeby te pliki Accordions_info.nkc i Accordions_info.nkx skopiować do folderu instalacyjnego czy coś w podobie wszedzie pokopiowałem i nie działa.. Czy przyczyną tego że Kontakt 5 zainstalowałem na dysku D: może być to całe zamieszanie??
Anubis-Seth
FL Studio User
FL Studio User

28 gru 2013, 13:58

Witam, mam podobny problem, otóż probuje zaladowac biblioteke z NI - West Africa i przy kazdej probie ladowania wyskakuje komunikat the patch is encrypted but not registered properly, kiedy probuje zaladowac pojedynczo dany instrument wyskakuje to samo, mam wersje 5.01. probowalem wersji 5.03 i starszych ,na wszystkich wyskakuje to samo, chcialem sprawdzic tez inna biblioteke, mianowicie Session Strings, bank skrzypiec ,ale wyskakuje to samo, ma ktos pomysl jak to jakos obejsc ?
Awatar użytkownika
AhmadMurfatlar
FL Studio Helper
FL Studio Helper
Kontaktowanie:

28 gru 2013, 14:22

Są dwie możliwości, bo nigdy nie pamiętam, mimo że często trafiam na ten komunikat.
1) Dodaj bibliotekę przez ADD LIBRARY, zamiast przeciągać pliku .NKI
2) Zawsze miej najnowszą wersję Kontakta (obecnie przynajmniej 5.2.0) a unikniesz problemów ze zgodnością z nowymi bibliotekami
Anubis-Seth
FL Studio User
FL Studio User

28 gru 2013, 18:43

w kazdym przypadku zaladowania biblioteki wyskakuje no library found natomiast jak chce dodac odrecznie z dzialu load instrument wyskakuje the patch is encrypted but not registered properly, czy ktos z was musial sie rejestrowac i wpisywac jakis serial number zeby otworzyc bazy brzmien ?
Awatar użytkownika
AhmadMurfatlar
FL Studio Helper
FL Studio Helper
Kontaktowanie:

28 gru 2013, 19:31

Pamiętaj też, że trzeba odpowiedni folder wybrać podczas "add library". Tam gdzie są pliku typu .nki, .nkc. Oczywiście nie wszystkie wtyczki potrafią się dodać w ten sposób do Kontakta, ale w przypadku fimr NI nie spotkałem się z takim niedopracowaniem. Także posprawdzaj różne foldery podczas dodawania. Pobierz też aktualną wersję Kontakta. Jest na moim chomiku X0X0 ; D Mówię Ci, że któryś sposób zadziała na 10000000%

Edit, ściągnąłem West Africa i nie miałem problemu z dodaniem przez add library
Anubis-Seth
FL Studio User
FL Studio User

28 gru 2013, 20:45

dziala ! w koncu poszlo z nowa wersja, dzieki za podpowiedz
Filip90
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:

Kontakt 5

13 mar 2016, 20:59

Witam...mam pytanko...czy jak wgram patch kontakt 5 - to czy te poprzednie instrumenty beda mi dzialac?
prosze o odp na gg?
Awatar użytkownika
AhmadMurfatlar
FL Studio Helper
FL Studio Helper
Kontaktowanie:

14 mar 2016, 01:56

GG?:D
Tak, starsze biblioteki są kompatybilne z nowszymi wersjami Kontatka.
Niekompatybilność występuje tylko w przypadku najnowszych bibliotek z nieaktualną wersją wtyczki

Wróć do „Obsługa wtyczek”