Jak zarejestrować i pobrać fl studio?

Dodano 14.3.2022

Rejestracja programu DAW oraz innego oprogramowania w większości przypadków wygląda tak samo. W przypadku FL Studio przebiega to w następujący sposób.

Na początku zakładamy konto na stronie Image-line.com, następnie potwierdzamy nasze konto poprzez otrzymany mail z weryfikacją. Logujemy się na stronie i przygotowujemy zakupiony klucz licencyjny.

W następnym kroku w zakładce „unlock products” na naszym koncie na stronie Image-Line wprowadzamy klucz licencyjny. Po pozytywnym zatwierdzeniu klucza program powinien zostać przypisany do naszego konta – można to sprawdzić w zakładce „my licenses”.
 

Możemy pobrać instalator programu i przejść do przedostatniego kroku czyli instalacji FL Studio na naszym komputerze.
 

Gdy już zainstalujemy sam program, pozostaje nam nic innego jak go włączyć i w menu na górnym pasku wybrać zakładkę „help” -> „unlock FL Studio”. Po włączeniu tej zakładki pojawi nam się okno z możliwością zalogowania się na swoje konto, gdzie jest zarejestrowany program. Wprowadzamy adres email oraz hasło i klikamy „unlock with account”. Tym sposobem możemy cieszyć się korzystaniem z programu w pełnej wersji!
 

Czy FL Studio może być zainstalowane na wielu komputerach? Czy to legalne? 

Zakupując licencję FL Studio i przypisując ją do założonego wcześniej konta na stronie otrzymujemy dożywotni upgrade licencji oraz możliwość zainstalowania programu na kilku urządzeniach pod jednym warunkiem – że jesteśmy jedynym użytkownikiem programu.

Należy pamiętać, że producent zastrzega sobie możliwość weryfikacji i sprawdzenia tego. W sytuacji gdy z programu korzysta więcej osób, możliwa jest blokada konta i kupionej licencji.
 

FL Studio dla uczniów i studentów? 

Producent programu przewidział wersje edukacyjną FL Studio Signature Bundle, która jest dużo bardziej atrakcyjna cenowo. Do zakupu wersji edukacyjnej dopuszczone są osoby będące uczniami bądź nauczycielami. Podczas rejestracji i weryfikacji programu zobowiązani jesteśmy do potwierdzenia statusu ucznia lub nauczyciela.

Sam program w wersji edukacyjnej nie różni się niczym od wersji standardowej i jedynym ograniczeniem jest zakaz korzystania z programu w celach komercyjnych.

Warto wspomnieć również, że po skończeniu nauki program nie znika z naszego konta – nie jest on bowiem ograniczony czasowo na okres trwania nauki. Jest to licencja dożywotnia, którą warto sobie w przyszłości rozszerzyć do wersji standardowej, która nie jest już komercyjnie ograniczona.

Istnieją również wersje edukacyjne programu na większą ilość stanowisk, co skierowane jest do szkół oraz uczelni.

FL STUDIO POLSKA

ul. Warszawska 164
05-082 Latchorzew
biuro@soundstation.pl

Prowadzisz sklep i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą FL STUDIO?

napisz na:  biuro@soundstation.pl


Oficjalna strona polskiego dystrybutora IMAGE-LINE (FL STUDIO)

COPYRIGHT © 2019 BY SOUNDSTATION Sp. Z O.O. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

POLECAMY TEŻ:

Sprzęt studyjny od MIDIPLUS

https://midiplus.pl

Kontroler midi JOUE

 https://joue.pl

Kontrolery MIDI FIGHTERS:

https://djtechtools.pl

Instalacje audio:

https://audio-instalacje.pl

Inteligentne pianina:

https://smartpiano.pl

Band in a Box:

https://bandinabox.pl

SOUND STATION:

https://soundstation.pl

MIKROFONY STUDYJNE:

https://boya.pl