FL Studio i Nexus / Sylenth1 / Serum

Jeśli masz problem z zainstalowaniem wtyczki lub nie rozumiesz jej interfejsu - napisz tutaj.
Regulamin forum
Drogi użytkowniku!

Jeśli Twój problem zostanie rozwiązany uprzejmie prosimy o dodanie prefisku ROZWIĄZANY poprzez edycję swojego postu.
GoodVibe
FL Studio User
FL Studio User

FL Studio i Nexus / Sylenth1 / Serum

08 gru 2017, 02:58

Witam sredecznie,
nie znalazłem nigdzie odpowiedniej kategorii więc moj post zamieszczam tutaj. Poblem dotyczy wyboru pomiędzy wtyczkami vst.
Zamierzam wyposazyc sie w program FL Studio Signature, zakupic dodatkowe instrumenty i tutaj moje pytanie - od czego zacząć? W pierwszej kolejności myślałem o podstawowej wersji Nexusa (bo promocja na swieta :D), a jak juz ogarne temat to (za jakis czas - bo budzet) kolejny bedzie sylenth1 lub serum. Czy taka kolejnosc bedzie dobra? Zamierzam isc w bardziej housowo-klubowe brzmienia, czesto w parze z jakimis delikatnymi riffami ze wzgladu na to, ze moim wiodacym instrumentem jest gitara (no i postaram sie, zeby piano tez mialo jakis swoj udzial). Prosze o chociaz czesciowe naprowadzenie mnie na wybor odpowiedniego "sprzetu" 8-)
Pozdawiam :D

Wróć do „Obsługa wtyczek”