Problemy z ASIO?

Jeśli masz problem z programem, nie rozumiesz pewnych funkcji - pisz
Regulamin forum
Drogi użytkowniku!

Jeśli Twój problem zostanie rozwiązany uprzejmie prosimy o dodanie prefisku ROZWIĄZANY poprzez edycję swojego postu.
kidfrombastion
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 12

Problemy z ASIO?

22 paź 2017, 20:20

Hej, mam problem z podłączaniem urządzeń do FL Studio.

Od jakiegoś czasu nie mogę z niego korzystać, kiedy podłączam naraz i mój audio interface, i maszynę perkusyjną Roland TR8, która ma i midi, i audio przez USB.

Przedtem wszystko działało poprawnie, ale od 2 dni kiedy oba urządzania są podłączone naraz, nie mogę zrobić nic w FL, a w słuchawkach mam tylko denerwujące kliknięcia, które nadal słychać nawet po wyłączeniu dźwięku w laptopie (jakieś dźwięki systemowe? Nie mam pojęcia).

Kiedy wyłączę w ustawieniach ASIO4ALL albo interface, albo TR8, to to drugie urządzenie działa bez problemu.

Nie zmieniałem nic w ustawieniach, nie instalowałem niczego nowego. Zmiana ustawień bufera w ASIO4ALL nie zmienia nic.
Czego to może być wina? Asio? Laptop przestał wyrabiać ?

Proszę o pomoc, bo nie wiem, co mam robić.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek porady.
Awatar użytkownika
NewToneMr
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:
Wersja FL: 12

Re: Problemy z ASIO?

12 gru 2017, 02:12

Ten Roland jeśli ma swój własny interfejs audio to z twoim moze sie gryźć,sprobuj podłączyć tylko jako urzadzenie midi przez usb.
Ja u mnie mam klawiature sterującą z suwakami i padami itp i dziala normalnie z interfejsem ( uzywam asio interfejsu nie asio4all )

Wróć do „Obsługa programu”