Refleksja

Sylwetki legendarnych twórców gatunku muzyki elektronicznej
Awatar użytkownika
Mayk3l
FL Studio User
FL Studio User

Refleksja

31 lip 2013, 22:22

Czytając temat belothar'a przypomniałem sobie o istnieniu tego działu i samej postaci pana "FL FAN".

Kiedy składał propozycję założenia tego działu odpisałem:
Mayk3l pisze:Propozycja nr 9484737264748 stworzenia działu na forum dla czegoś co można zawrzeć w jednym temacie w hyde parku

link

I co? Założył tu kilka tematów, które nikogo nie zainteresowały po czym zniknął. Równie dobrze mógł zrobić jeden temat zbiorczy w hydeparku, tudzież w "polecam" i tam opisać swoich idoli o czym pisałem.

Powracam do tego tematu dla wzbudzenia refleksji. Może warto przyglądać się niektórym pomysłom bardziej sceptycznym okiem ?
Rio ZeGa
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 10.0.2

Re: Refleksja

31 lip 2013, 22:33

jak mam być szczery, to wali mnie to co się działo w październiku na forum, ale z drugiej strony patrząc, dało nam to nauczke, że jakiś nowy koleś, co się z choinki urwał, próbował nachalnie zachęcać, co wręcz nie było miłe z jego strony do przeglądania jego wypocin, które nie miały dla mnie żadnego znaczenia....Tak więc stwierdzam,że musimy zacząć bardziej surowo traktować ludzi, którzy są nowi, nie potrafią napisać kilkunastu linijek własnymi słowami (tylko kopiować jak FL Fan z wikipedii) i chcą się w jakiś sposób udzielać na forum...Podsumowując stwierdzam że Fl Fan to kawał śmierdzącego lenia.
Awatar użytkownika
belothar
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 11

31 lip 2013, 22:35

Również pisałem wtedy (chyba) że forum jest za małe aby dla takiej wąskiej dziedziny tworzyć cały nowy dział. Gdyby od początku założenie tego subforum było inne, inaczej by to zapewne wszystko wyglądało.

Poza tym FL Fan to był FL Fan, pojawił się znikąd i równie szybko zniknął, napisał (a raczej skopiował) trzysta tematów, zrobił zamieszanie i pozostawił po sobie tylko niesmak.
Awatar użytkownika
FL FAN
FL Studio User
FL Studio User

23 lis 2014, 17:49

Rio ZeGa pisze:jak mam być szczery, to wali mnie to co się działo w październiku na forum, ale z drugiej strony patrząc, dało nam to nauczke, że jakiś nowy koleś, co się z choinki urwał, próbował nachalnie zachęcać, co wręcz nie było miłe z jego strony do przeglądania jego wypocin, które nie miały dla mnie żadnego znaczenia....Tak więc stwierdzam,że musimy zacząć bardziej surowo traktować ludzi, którzy są nowi, nie potrafią napisać kilkunastu linijek własnymi słowami (tylko kopiować jak FL Fan z wikipedii) i chcą się w jakiś sposób udzielać na forum...Podsumowując stwierdzam że Fl Fan to kawał śmierdzącego lenia.

Słuchaj koleś - nie umniejszaj umiejętności i nie wyzywaj kogoś, kto napisał potężny podręcznik do obsługi FL STUDIO (bardzo ceniony wśród użytkowników programu), od leni, bo to kłamliwy, prowokacyjny i nieprawdziwy zarzut.

To co że (zaznaczam) za podaniem zawsze źródła wrzuciłem kilka postów o legenarnych twócach muzyki ? (albo pare newsów, które i tak usunąłem) Stało się coś ? Nie musze od nowa pisać wszystkiego co zostało już powiedziane bo to bezcelowe więc zarzucanie mi czegoś co jest w ogóle absurdem uważam za idiotyczne, cyniczne i szkodliwe działanie. Warto przypomnieć tu o tym iż poza dodaniem tutaj mnóstwa swoich autorskich tutoriali do FL STUDIO, złożyłem także kompilację z utworków użytkowników tego forum, do której link znajduje się w moim podpisie (sygnaturce). Leniem jesteś sam bo pytasz o rodzaje szumów na reverb.pl zamiast poszukać sobie samemu czegokolwiek na ten temat.

Forum opuściłem, bo jak pokazały kolejne miesiące z powodu beznadziejnej organizacji, rozsypywało się. Szybki koniec strony nie był trudny do przewidzenia, więc po co miałem marnować tu czas.

Wróć do „Prekursorzy muzyki elektronicznej”