PROBLEM z Edirol Orchestral

Jeśli masz problem z zainstalowaniem wtyczki lub nie rozumiesz jej interfejsu - napisz tutaj.
Regulamin forum
Drogi użytkowniku!

Jeśli Twój problem zostanie rozwiązany uprzejmie prosimy o dodanie prefisku ROZWIĄZANY poprzez edycję swojego postu.
akara3
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 10

PROBLEM z Edirol Orchestral

25 sty 2016, 13:58

Witam!
Mam problem z wtyczką Edirol Orchestral. Występuje on tylko wtedy, gdy eksportuję jakiś plik MIDI do fl'a, nie gdy tworzę utwór od nowa.

Gdy zmieniam, dajmy na to, kanał 1 na String Sections > Violin Section > Violin Spiccato, to wszystko jest ok, do momentu, gdy nie włączę odsłuchu. Wtedy automatycznie dźwięk zmienia się na pierwsze smyczki na liście po wejściu w String Sections > Violin Section, to jest - Violin Warm Section.
To samo mam z innymi kanałami, gdy chcę przerzucić na Key&Percussion > Keyboards > Harpsichord, to po włączeniu odsłuchu przerzuca mi na pierwszy z listy Concert Piano.

Co takiego może być z tym plikiem, lub z wtyczką, że tak się dzieje? Utrudnia mi to pracę lecz bądź co bądź nie jest tak, że nie umożliwia, bo pomimo tego, iż przy włączaniu odsłuchu zmienia się dźwięk, to przy renderowaniu z "moimi" ustawieniami, wszystko brzmi tak jak chcę w ostatecznym pliku wav.
Jednak nie bardzo mam ochotę renderować plik za każdym razem, gdy chcę czegoś odsłuchać, więc przeserdecznie proszę Was o pomoc! :)

Wróć do „Obsługa wtyczek”