Mono Challenge III

Awatar użytkownika
mumu
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 10

Re: Mono Challenge III

23 sie 2013, 12:26

@Nuaf
ładnie sapiesz, ciekawy dźwięk w 0:57

nie no, a tak na serio, to najs najs, niby nic nie ma, a jednak wszystko jest

i jak się już rozkręci koło 3 minuty, to pytka więdnie do rozmiarów sułtańskiego rodzynka

wielkie zaskoczenie, odsłuchałbym kilka razy, ale się boję

historia, którą tu przedstawiłeś to nic innego jak, wypisz wymaluj, duchowy następca Limbo - więcej chyba nie trzeba pisać ;)
Mysiopysio
FL Studio User
FL Studio User

23 sie 2013, 12:35

Tak sobie pomyślałem że dołączę do zabawy.
Kiedyś się bawiłem w takie bajery, tak więc może trochę początek nie pasuje i dzwięk tła , ale mimo wszystko wydaje mi się że napięcie jako takie jest :P
Track ujrzy tutaj po raz pierwszy światło dzienne , leżało na płycie od 2006 roku , aż do dzisiaj :D
http://www68.zippyshare.com/v/36320966/file.html

Dziwęk tła - klimatyzacja :P
Nieznana istota - przerażające jęki dziecka
Efekty- kroki, chodzenie po wodzie, oddech, podnoszenie jakiegoś narzędzia z wiadra

Jak się spodoba to może coś dogram do tego :)
Awatar użytkownika
SZ jak SZFETER
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: Owszem

23 sie 2013, 12:53

Misiaczku, słabiutko. Po pierwsze, to wszystko dzieje się w pokoju, nie w jaskini. Oddech jest strasznie rytmiczny, można zacząć do niego tupać nogą i ruszać biodrami po jakimś czasie. Błotko za głośno, nie ma pogłosów prawie, przez cały track słychać szum który nie pasuje do klimatu pokoju zalanego wodą. Muzyki tu nie ma w ogóle, tak samo jak motywu ucieczki i napięcia. No i troszkę masteringu by się przydało ;) Mimo tego, cieszę się, że wziąłeś udział w konkursie. Powodzenia!

Fąn. Trochę długo musiałem czekać na muzykę, ale było warto. Jak wyobrażam sobie Ciebie tupającego po pokoju i dyszącego to mi się humor poprawia ;) Kreatywne podejście do dźwięków na plusie, tylko ta piszcząca wiewiórka która ma być chyba tym złem jakoś do mnie nie przemawia. Za to ten jęk od 3:20 - SOOO CREEPY! Potem, jak wchodzą bębny i le gitarrra jest wporzo.
Mysiopysio
FL Studio User
FL Studio User

23 sie 2013, 13:09

Nie rozsmieszaj mnie SZ hahaha .To nie pokój tylko piwnica :P

No to czekam na obrazek z piwnicą hehe
Awatar użytkownika
mumu
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 10

23 sie 2013, 13:19

SZ jak SZFETER pisze:piszcząca wiewiórka

nie złem, ja nie mogę.

to sukkub, pieprzony sługus króla jaskini. jest jego pupilkiem i jednocześnie zwiastunem makabry i groteski, która czeka na naszego pechowego bohatera, który omyłkowo poślizgnął się w jaskini, uderzył w głowę i spadając bez przytomności, dostał się do podziemnego królestwa, gdzie będzie poddany wymyślnym torturom psychofizycznym, których treść zostawiam już waszym wyobraźniom.

no może dodam tylko, że w roli głównej poza nieszczęśnikiem, będą: zastępy gargulców, hebanowe kije z drzazgami, fikuśne kneble, takie żyjące mendo-pijawki przyczepiane do dziwnych miejsc na ciele, stalagmity, spasłe jaszczuroludzie z widłami - i na koniec Mongo - brat władcy jaskini wjeżdża, aby zwieńczyć zabawę w nietuzinkowym stylu gore.
Awatar użytkownika
MonoMike
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:
Wersja FL: 10.0.9 XXL Bundle

24 wrz 2013, 11:22

PODSUMOWANIE

Duży obsuw bo aż miesiąc minął od rozpoczęcia tego wyzwania, przepraszam wszystkich za taki stan rzeczy.

Dobra, pora wypędzić mole i zdmuchnąć hekto-tony kurzu zaległe w tym temacie.

W zasadzie podsumowanie nie wymaga już bogatej treści i filozoficznych wywodów, doskonale zajęliście się tym sami.
Od siebie mogę dodać, że z całego grona biorących udział w zabawie najbliżej głównego założenia, of coz' według mnie, znalazł się

Pan Kapota aka SZ jak SZFETER

i

Pan Żaba aka Pan Faun

Propsy Panowie

Teraz powinno nastąpić huczne wręczenie nagród więc tak jak obiecałem, Wódka, Dziwki i Lasery wędrują do was na PW ;)

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie wyzwaniami i gratuluje pomysłów i ich realizacji, z tego miejsca pragnę zaprosić Was wszystkich oraz innych mniej odważnych na IV Challenge który uruchomię już dzisiaj. Zdradzę Wam rąbka tajemnicy, że tym razem będzie chodziło o porządny miks. Reszta już niebawem!

Powodzenia!

MM

Wróć do „Challenge”