Airdream - Ultimate (Original mix)

Regulamin forum
Zależy nam na utrzymaniu porządku i wysokiej jakości działu Wasza Muzyka. Poświęć chwilę na przeczytanie regulaminu.

1. Umieszczając swój utwór pamiętaj o podaniu tytułu i wykonawcy (lub wykonawców) oraz o zamieszczeniu playera ( ; [wrzuta-audio][/wrzuta-audio]; [youtube.][/youtube]; [zippy][/zippy]) i/lub linka do niego. Mile widziane jest również podanie informacji o czasie trwania utworu i rodzaju kompresji. Korzystanie z prefiksów gatunkowych jest obowiązkowe.

2. Dział główny służy do umieszczania pełnych, autorskich produkcji. Istnieją dwa poddziały poświęcone remiksom i utworom nieskończonym.

3. Zamieszczając wątek z utworem zastanów się, czy warto dzielić się nim w sieci. Utwory niskiej jakości, banalne i widocznie słabe rzadko otrzymują komentarze. Poświęć swojemu utworowi dostateczną ilość czasu i nie zaśmiecaj działu Wasza muzyka. Jeśli utwór nie otrzymuje komentarzy lub moderator uzna, że nie nadaje się do działu WM (tylko w ekstremalych przypadkach), zostaniesz o tym powiadomiony i wątek zostanie usunięty.

4. Utrzymuj porządek w WM. Zakładając nowe wątki, staraj się zakładać je na wzór tych istniejących. Tematy zapisane bez porządku, zbyt krzykliwie i nieestetycznie będą usuwane. Kolory niebieski i czerwony są zarezerwowane dla załogi forum.

5. Nie próbuj zdobyć szybkiej sławy wstawiając utwory, do których nie masz praw autorskich. Takie przypadki będą szybko identyfikowane, tematy usuwane, a ich autorzy banowani na stałe.

Jeśli założysz temat respektując wszystkie założenia regulaminu, możesz być pewien otrzymania rzeczowej odpowiedzi, krytyki i kopniaka motywacji :)

Załoga flstudio.pl
panicz
FL Studio User
FL Studio User

Airdream - Ultimate (Original mix)

13 paź 2015, 15:43

Ostatnio zmieniony 18 paź 2015, 12:57 przez panicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Democale
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 11

Re: Airdream - Ultimate (Original mix)

15 paź 2015, 05:31

Za głośno, musiałem przyciszyć, a na tych słuchawkach rzadko mi sie to zdarza XD

Jak na trance przystało - jest długie. Tylko one simple thing mnie dziwi. Czemu w produkcji jest utwór który trwa 7 minut ? :O Jak dla mnie to już skończony kawałek, ale nie ważne, przejdźmy dalej.

- Mix coś tam hula ale w niektórych momentach, w każdym razie mix od 1 do 10 daje 3/10
- Master - ????
- Kick w 4 minucie, gdzie on zniknął? Tzn. słychać go, ale brak sidechaina (bynajmniej ja go tu nie słysze) powoduje, że ten kick znika gdzieś w tle.
- Build up fajny, tylko nie da sie tego słuchać, bo raz za głośno dwa za duży chaos i brak przestrzeni.
- Przez to, że jest za głośno są przestery ;p
- Najlepiej brzmi intro i zakończenie, bo jest ciekawe i wtedy te drumy chociaż grają, a ten mix którego wszech i obec brak aż tak bardzo nie przeszkadza jeżeli chodzi o te dwie części utworu.

Całości nie ocenie bo przecież utwór jest w produkcji, więc czekam na full wersje w głównym dziale w wersji zmixowanej i PRZYCISZONEJ XD

Blessss

@Edit

- Mix - Teraz jest bardzo ładnie ;> Sporo zmieniłeś, ładnie gra. 7/10
- Master - Grzebałeś, chyba tak.
- Kick już jest, ładnie hula.
- Build up teraz jest przyjemny dla ucha.
- Dalej za długi, no ale kwestia gustu.
- Fajny aranż :]

Jako cały kawałek 7/10 ;p
Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 23:18 przez Democale, łącznie zmieniany 1 raz.
panicz
FL Studio User
FL Studio User

15 paź 2015, 13:44

Masz racje pomyliłem działy :) Naprawdę dzięki za opinie i konstruktywną krytykę z której na pewno wyciągnę wnioski choć nie wiem czy mix ogarnę bo mam z tym duży problem :)
Awatar użytkownika
DJArcadio
FL Studio User
FL Studio User

12 mar 2016, 21:13

podoba mi się i nie mam niczego do dodania.

Czy mogę otrzymać midi? Mam ochotę na remix :)
panicz
FL Studio User
FL Studio User

16 mar 2016, 15:05

Dzięki dopiero odczytałem :) Odezwij sie na souncloud lub facebooku tam bardziej mobilny jestem linki w temacie :)

Wróć do „W produkcji...”