Jak to podpiąć? Serato, emu 1616 micrdock, numark m2...

Tu możesz zadać pytanie odnośnie sprzętu, dowiedzieć się co jest w zasięgu Twojego portfela i pochwalić się nową zabawką.
kostek751
FL Studio User
FL Studio User

Jak to podpiąć? Serato, emu 1616 micrdock, numark m2...

20 mar 2016, 13:35

Hej!

To chyba mój pierwszy post na forum, dlatego oficjalnie mówię: Siema wszystkim!

Nazbierało mi się trochę sprzętu i teraz mam spory kłopot z tym jak to wszystko ze sobą połączyć... próbowałem jakoś "po swojemu" (jak widać nie jestem jednak profesjonalistą) i niestety nie śmigało.

To co mam to:
Emu 1212m (podpięte pod PCI-E)
microdock rozszerzający do wersji 1616m (podpięty odpowiednim zasilaczem do prądu oraz kablem EDI do emu tego w komputerze)
mixer numark m2 (z podpiętym gramofonem -> Numark TT200 oraz Rane Serato SL1)

Wcześniej, przed zakupami do studia lepszego sprzętu (który chyba póki co jak widzicie mnie przerósł hehe) miałem ten sam zestaw tylko zamiast Creative Emu działałem na Saffire 6 USB, ponieważ przede wszystkim nagrywam u siebie wokal (na Rode NT-1, chcę go podłączyć oczywiście do emu 1616 microdock).

Działam na Windows 7 64bit.

Proszę: pomóżcie! Nieistotne jak to podpiąłem skoro nie działa, proszę o napisanie jak to powinno być podłączone.

Z góry dzięki i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
AhmadMurfatlar
FL Studio Helper
FL Studio Helper
Kontaktowanie:

Re: Jak to podpiąć? Serato, emu 1616 micrdock, numark m2...

21 mar 2016, 15:55

Powinieneś podać jeszcze swoje oczekiwania, do czego dążysz, co chcesz zrobić, bo od tego zależy sposób konfiguracji podanego sprzętu.
Piszesz na forum flstudio i masz dwa niezależne interfejsy - Rane i EMU oraz oprogramowanie - Serato i prawdopodobnie FL Studio.
Wydaje mnie się, że nie uda Ci się sterować muzyki poprzez Serato wraz ze śpiewaniem i jednoczesnym rejestrowaniem całości do FL Studio.
Jeśli nie o to chodzi, to powinieneś to zaznaczyć.
Pozdrawiam

Wróć do „Hardware”