Mapa forumowiczów

Ogłoszenia dotyczące życia forum oraz współpracy i kupna/sprzedaży
Awatar użytkownika
Muri
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:
Wersja FL: 9.0.0 / 10.0.2

Mapa forumowiczów

14 maja 2011, 17:19

MAPA UŻYTKOWNIKÓW FORUM FLSTUDIO.PL
AUTORSTWA MURI'EGO

Obrazek

Mapa forumowiczów została utworzona dnia 22.04.2011 w serwisie Google Maps i jest ciągle rozwijana.
Zawiera ona lokalizacje i niektóre informacje o wybranych użytkownikach naszego forum.
Powstała ona w celu ułatwienia forumowiczom nawiązywania współpracy z twórcami podobnej muzyki mieszkającymi nieopodal.
W celu szybszej lokalizacji takich osób wprowadzono kilka kolorowych grup, które oznaczają różne gatunki muzyczne.
O nich, jak również o samych użytkownikach forum, dowiesz się więcej czytając opis mapy dostępny na jej stronie, którą otworzysz klikając na obrazek powyżej.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem forum czy też po prostu nie zostałeś jeszcze umieszczony na mapie, albo też wprowadzone dane dotyczące Ciebie są błędne lub uległy zmianie, bardzo proszę napisz na mój adres e-mailowy muri.official@gmail.com (ewentualnie djmuri.music@gmail.com) wiadomość :

Temat : MAPA FLSTUDIO.PL (koniecznie wielkimi literami, by było mi łatwiej wyłapać Twą wiadomość)
W treści w kolejnych liniach bez zbędnych komentarzy i dopisków podaj :
- Nick na forum (podanie dodatkowo linku do forumowego profilu ułatwiłoby mi pracę)
- Pseudonim artystyczny (w niektórych przypadkach jest inny od nicku na forum)
- Imię i nazwisko *
- Rok urodzenia *
- Miejscowość (niezbędny wyznacznik umieszczenia na mapie)
- Sztandarowy gatunek (możesz podać max. 3 - zostaniesz przydzielony do grupy pierwszego gatunku, dwa kolejne będą widniały w Twoich danych)
- Link do twórczości (wypadałoby się pokazać z jak najlepszej strony)
- Kontakt (e-mail, numer GG, konto FB - cokolwiek, by można było się z Tobą skontaktować w inny sposób niż prywatna wiadomość na forum)

* - opcjonalnie, aczkolwiek myślę, że osobie która może być niedługo Twoim kompanem byłoby miło wiedzieć te rzeczy o Tobie

Jeśli ktoś z Was miałby jeszcze jakieś pytania czy też pomysły dotyczące mapy - proszę o prywatną wiadomość.
Mam nadzieję, że z czasem będzie przybywać użytkowników zarówno na forum, jak i tych oznaczonych na naszej forumowej mapie, oraz nawiązywane będą kolejne muzyczne współprace!

NIECH NAM SŁUŻY!!! 8)
Awatar użytkownika
Muri
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:

Re: Mapa forumowiczów

16 kwie 2012, 08:56

W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ MINIE ROK JAK MAPKA JEST Z NAMI.
Nie wygląda ona jakoś wybitnie, dawno nikt nowy się nie zgłaszał, więc bardzo proszę nowych użytkowników o kontakt!
Takie umieszczenie na mapie może być bardzo przydatne. :)
toma15
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: ' 10 '

05 sie 2012, 15:13

muri dodasz mnie do mapki????
Awatar użytkownika
Kaper
Global Moderator
Global Moderator
Wersja FL: 1 XS

05 sie 2012, 15:39

toma15 - Ty na prawde nie czytasz nic na tym forum... Nie umiesz czytać czy co??
Awatar użytkownika
DjSiedem
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:
Wersja FL: 9.0

21 paź 2012, 09:14

toma15 pisze:muri dodasz mnie do mapki????

Przeczytaj pierw co Muri tam nabazgrał :) wszystko jest opisane jak się do niego zgłosic :) ja już to zrobiłem, kolejny punkt na mapie to Bydgoszcz !

:)
P.S. Muri, pisałem to w e-mailu ale napisze również tutaj. kawał dobrej roboty, ale mam małą sugestię :) zauważyłem ze ta grupa jest prywatna, czyli osoby z zewnątrz nie mają do niej wglądu??, przydało by się to udostępnić :) być morze dzięki twojemu wysiłkowi, ktoś znajdzie prace, lub klub w którym sie zakorzeni :)
Awatar użytkownika
Muri
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:

21 paź 2012, 09:33

To nie jest zły pomysł. Można by też na tę mapę nanieść jakieś większe kluby lub studia nagraniowe. Chwilę zajęłoby kompletowanie takich informacji, ale myślę, że warto. Dzięki za pomysł, zastanowię się nad tym. :)
Awatar użytkownika
DjSiedem
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:
Wersja FL: 9.0

21 paź 2012, 10:13

Z mojej strony mogę zaoferować pomoc i wsparcie graficzne, bannery, szyldy, reklamy, wszystko co w internecie związane z grafiką, oferuję :)
w końcu poniekąd, mam w tym własny interes :)
Kluby na wieść o takiej mapie, daleko nie musiały by szukać DJów w razie by im składu zabrakło :)
Jest to ambitny pomysł w który trzeba by włożyć dużo czasu i pracy, poinformować kluby o takiej stronie można wiadomością masową,
lecz trzeba by to wszystko poukładać z dokładnością co do numeru ulicy. Klubów w Polsce jest jakieś... sporo.
Jak by co, to jestem chętny do pomocy, i obecnie bezrobotny, bez prawa do zasiłku :( więc mam dużo czasu :) Aczkolwiek niekoniecznie, bo jak sprzedam laptopa to pomimo czasu nie będę mieć dostępu. Nie ukrywam ze mieszkanie mam opłacone do końca miesiąca ale na życie zostało mi dosłownie 90 gr. brak pieniędzy i zero pomysłu na to co dalej zrobię.. Jak nie znajdę pracy to... Ten pomysł to szansa, nie tylko dla mnie. :)
Awatar użytkownika
Muri
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:

21 paź 2012, 10:30

Hmmm... Górnolotnie zabrzmiał ten tekst. Wydaje mi się, że z takim zapałem powinniśmy promować raczej samo forum, bo mapa to tylko taki sobie dodatek na nasze potrzeby.
Co do Twojej sytuacji to już otrzymałeś kilka wskazówek na privie, mam nadzieję że będzie dobrze. :)
Awatar użytkownika
Aley&Oshay
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 11

04 lis 2012, 19:59

Wysłałem maila ale na mapie dalej sie nie widze :p Muri żyjesz w ogóle ?
Awatar użytkownika
Muri
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:

04 lis 2012, 20:19

Żyję, ale prócz forum mam też własne życie.
Nadrobiłem "długoweekendowe" zaległości. Dwie nowe osoby zostały dodane do mapy.

PS. Wg podanej przez Ciebie daty urodzenia niedawno skończyłeś 7 miesięcy. :D
Awatar użytkownika
Aley&Oshay
FL Studio User
FL Studio User
Wersja FL: 11

05 lis 2012, 15:17

no spoko rozumiem

LOL ! jak to możliwe :p musiałem coś pomylić. 1995 rok nie 2012 :D

EDIT: z resztą dałem też link do FB tam chyba pisz ;)
EDIt2: i Aley nie Alley :D tutaj twój błąd :p
Awatar użytkownika
Muri
FL Studio User
FL Studio User
Kontaktowanie:

05 lis 2012, 16:02

Na cudze fejsbuki nie mam zwyczaju wchodzić. A jeśli już nawet chciałbym stamtąd brać informacje to nie da rady - nie udostępniasz danych publicznie.
Data dopisana, Aley poprawione.
kopton
FL Studio User
FL Studio User

31 sty 2014, 10:42

wow, pomysł mapki to bardzo fajna sprawa :)

Edit. Sorry za odświeżenie nie zauważyłem że to forum wymarło i nie ma nowszych postów niż 2012

Wróć do „Tablica ogłoszeń”